wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Czy maski chronią nas przed zanieczyszczeniami i wirusami?

Czy maski chronią nas przed zanieczyszczeniami i wirusami?

Pandemia COVID-19 wzbudza duże emocje, tak samo jak zagrożenie. Staliśmy się bardziej świadomi zagrożeń płynących z zewnątrz, typu skażone, bądź zanieczyszczone powietrze, wirusy i bakterie, pyły czy zarodniki pleśni oraz grzybów. Zwracamy uwagę na aerozole, pyły zawieszone czy rakotwórcze substancje, które są obecne w powietrzu i stanowią realne zagrożenie dla górnych dróg oddechowych, jak naszego zdrowia. Czy można zmniejszyć ryzyko?

Smogowe fakty i mity

Smogowe fakty i mity

Dziś chcemy obalić kilka mitów oraz zaprezentować kilka faktów na temat jakości naszego powietrza, którym oddychamy. Sezon zimowy kojarzy nam się już nie tylko ze śniegiem oraz feriami zimowymi, ale z uciążliwym smogiem, który wisi nad naszymi głowami. Niekorzystne warunki pogodowe, brak wiatru, duża wilgotność powietrza, a dodatkowo emisja spalin niskiej jakości produkowana przez gospodarstwa domowe, powoduje gęsty i rakotwórczy dym. Ponadto niska efektywność energetyczna domów jednorodzinnych powoduje większe zużycie paliw.

Jaki wpływ na nasze zdrowie mają świece zapachowe?

Jaki wpływ na nasze zdrowie mają świece zapachowe?

Czas przedświąteczny wiąże się z magiczną atmosferą, którą chcemy otoczyć się we własnym domu. Jest to najlepszy czas, aby przystroić swój dom w ozdoby, świecidełka oraz świece. Nie ma lepszego sposobu, aby świąteczna atmosfera towarzyszyła nam podczas długich wieczorów, kiedy raczymy się kubkiem ciepłej herbaty i światłem świec. Czy na pewno zdajemy sobie sprawę, jaki negatywny wpływ mają na nasze zdrowie oraz powietrze świece zapachowe?

Najskuteczniejsze połączenie filtrów w oczyszczaczach powietrza

Najskuteczniejsze połączenie filtrów w oczyszczaczach powietrza

Nie ma lepszego połączenia w oczyszczaniu powietrza niż filtr HEPA oraz filtr węglowy. Żeby pojąć istotę, dlaczego warto połączyć te dwa jakże różne rodzaje filtrów, trzeba poznać ich rozszerzenia – nie tylko kończąc na filtrze węglowym, HEPA, ale pojawia się również H13 czy skutecznego nawilżenia. Trzeba rozróżniać podstawę filtrów, aby dostosować je do własnych potrzeb.

Sezon grzewczy a jego wpływ na otoczenie

Sezon grzewczy a jego wpływ na otoczenie

Aura jesienna zawitała do nas na dobre, więcej czasu spędzamy w domach, a wieczory oraz poranki robią się coraz mroźniejsze. Więc czas na sezon grzewczy zbliżył się nieubłaganymi krokami… Coraz krótsze dni i przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie dostęp wentylacji jest dość ograniczony, a różnica temperatur dość dużą wpływa to niestety niekorzystnie na jakość powietrza. Nasze źródła energii emitują szkodliwe substancje do powietrza, którym oddychamy.

Dlaczego warto stosować nawilżacz powietrza?

Dlaczego warto stosować nawilżacz powietrza?

Teraz jest najlepszy okres na zmiany, idzie wiosna, a zatem czas na domową rewolucję! Czas pomyśleć o nawilżaczu powietrza, ponieważ to urządzenie zwiększa wilgotność powietrza w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy w domu. Dzięki niemu poprawi się komfort snu oraz nasze codzienne funkcjonowanie. Czas pozbyć się suchej skóry, problemów z oddychaniem oraz uciążliwym kurzem, a jak wybrać odpowiedni nawilżacza powietrza i dla kogo jest on przeznaczony?

Jaki wybrać właściwy filtr na alergeny, które są z nami przez cały rok

Jaki wybrać właściwy filtr na alergeny, które są z nami przez cały rok

Wielokrotnie się zastanawiasz, dlaczego łzawią Ci oczy, masz katar i piecze Cię w gardle, niezależnie od pory roku? Nigdy nie drążyłeś tematu głębiej, dlaczego tak się dzieje... Alergeny są wśród nas, żyjemy z nimi na co dzień, ciężko je zobaczyć, ale wdychamy je każdego dnia wraz z powietrzem, nie tylko tym na dworze, ale również w naszych domach. Z pomocą przychodzą oczyszczacze powietrza, których filtry potrafią zneutralizować najdrobniejsze drobinki zanieczyszczonego powietrza!

Dlaczego warto zainwestować w filtr powietrza?

Dlaczego warto zainwestować w filtr powietrza?

Skuteczność filtrów powietrza jest potwierdzona naukowo, że pomagają w usunięciu ponad 99% zanieczyszczeń z powietrza. Czyste powietrze to efekt niezawodnych i najwyższej jakości filtrów, które eliminują z powietrza niebezpieczne dla zdrowia gazy i nieprzyjemne zapachy.

Popraw jakość swojego powietrza już dzisiaj!

Popraw jakość swojego powietrza już dzisiaj!

Tutaj z pewnością znajdziesz wszelkie filtry powietrza, których potrzebujesz! Zainwestuj w filtr powietrza i tym samym popraw jakość swojego życia, który wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie oraz zdrowie Twoich najbliższych. Zadbaj o czyste środowisko naturalne!

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl