wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » RODZAJ FILTRA » FILTRY HEPA

Filtry do oczyszczaczy powietrza - Zamiennik Filtrów


Zapewniamy rozwiązania, które doskonale sprawdzą się przez cały rok. Chcemy zadbać o Państwa zdrowie i samopoczucie, dostarczając wysokiej jakości, niezawodne zamienniki filtrów. Gwarantują komfort oddychania, neutralizują szkodliwe substancje zawarte w smogu, a także eliminują alergizujące pyłki, nieprzyjemne zapachy oraz zarazki.


Oferujemy modele HEPA, węglowe, fotokatalityczne oraz przeciwalergiczne. Ich właściwości w pełni odpowiadają oryginalnym parametrom technicznym.


Filtry do oczyszczacza powietrza, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, dedykowane są urządzeniom znanych i cenionych na rynku marek, takich jak Philips, Sharp czy Xiaomi. Zamienniki zapewniają wysoką wydajność oraz imponującą żywotność całego zintegrowanego układu.


Poprawimy jakość powietrza w Państwa domu


Dostarczamy wiele różnych rodzajów filtrów do oczyszczaczy, a w tym niezbędne akcesoria oraz gotowe zestawy. Ich wysoka jakość wyraźnie zwiększa samopoczucie wszystkich domowników, poprawiając stan zdrowia oraz komfort oddychania. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów.


Chcemy promować postawy ekologiczne wśród naszych klientów. Dlatego też oferujemy przyjazne środowisku naturalnemu zamienniki filtrów powietrza HEPA, węglowe, przeciwalergiczne oraz fotokatalityczne. Kadra naszych wykwalifikowanych fachowców zapewnia profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.


Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA? To po prostu się opłaca!


Skuteczność naszych zamienników doceniło już szerokie grono zadowolonych klientów. Włókna węglowe wychwytują nawet niewielkie cząstki szkodliwych substancji. W ten sposób oczyszczacze powietrza efektywnie pozbywają się bakterii, roztoczy, alergenów czy uciążliwych zapachów.


Dostarczamy także praktyczne akcesoria do klimatyzacji, oczyszczaczy i odkurzaczy, jak również kompletne zestawy. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.


Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i komfortowym życiem. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką gamą zamienników.

FILTRY HEPA

Filtr HEPA to najważniejszy filtr w domowych oczyszczaczach powietrza. Jego obecność gwarantuje, że z powietrza zostaną usunięte najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe, takie jak: pyły zawieszone, pyłki roślin, zarodniki pleśni czy alergeny roztoczy, unoszący się kurz czy też drobna sierść, niektóre bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Filtry HEPA to sprawdzona technologia w oczyszczaniu powietrza, dzięki specyficznej budowie są w stanie usunąć nawet 99% mikroskopijnych cząstek zanieczyszczeń. Skuteczność filtracji uzależniona jest od średnicy i grubości włókien oraz od czasu przepływu powietrza przez filtr. Ważną zaletą HEPA jest duża powierzchnia absorbująca w stosunku do wymiarów filtra. Poszukujesz odpowiedniego filtra, które pomoże Ci obronić się przed smogiem i zanieczyszczeniami powietrza w otoczeniu? Postaw na filtry HEPA!

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Rodzaj filtra
Marka oczyszczacza

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl