wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Formy płatności

Formy płatności

W ramach funkcjonowania sklepu internetowego zamiennikifiltrow.pl możliwe są następujące sposoby płatności:

  • za pobraniem
  • przelewem bankowym
  • system płatności internetowych Przelewy24

Za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep zamiennikifiltrow.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień. Przy wyborze płatności za pobranie do kosztów wysyłki trzeba doliczyć opłatę manipulacyjną w wysokości 1,85 zł brutto.


Przelew bankowy - zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać kwotę za złożone zamówienie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamiennikifiltrow.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Przelew należy zrealizować na rachunek: 61 1050 1142 1000 0092 2328 3491, Bank ING Śląski, oddział w Częstochowie
 

Przelewy24 – szybkie płatności realizowane przez operatora usługi, przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

 

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 

Czas realizacji zamówienia w ciągu 24 godzin od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl